Jak nosić legginsy i wyglądać stylowo?

Swego czasu legginsy miały czarny pijar. Ogłoszono, że są ubraniem, którego nie nosi stylowa kobieta. Do tej pory, każda, która uwielbiała je nosić, patrzyła na nie podejrzliwym okiem- niepotrzebnie! Kluczem do dobrego wyglądu, jest odpowiednie dobranie legginsów do stroju.

Do czego nosić legginsy?

legginsy, kolor czarnyLegginsy najlepiej wyglądają w tunikami bądź dłuższymi koszulami. Dzięki takiemu dobraniu ubrań unikniemy jakichkolwiek prześwitów i stresowana się, że pozujemy za wiele.

Na codzienne wyjścia wystarczy, że wybierzemy dłuższą tunikę i legginsy. Zyskamy tym sposobem prosty i wygodny zestaw. Nie da się ukryć, że w wielu przypadkach legginsy są wygodniejsze od spodni i zapewniają nam większy komfort w ciągu dnia. Legginsy sprawdzają się doskonale także do pracy, w której nie obowiązuje ścisły dress code. Będą idealnym rozwiązaniem także na długi spacer, czy dzień załatwiania wszelakich sprawunków na mieście.

Legginsy i tuniki damskie

legginsy, kolor szaryNa większe wyjścia możemy połączyć legginsy z ozdobną tuniką i szpilkami. Taki zestaw wygląda nowocześnie i jest znacznie wygodniejszy niż takowa tunika połączona z pończochami i rajstopami. Nie da się ukryć, że jest też bardziej komfortowy w noszeniu. Legginsy są bardziej kryjące niż rajstopy. Dzięki temu nie będziemy musiały szczególnie się obawiać, że przy schylaniu niepotrzebnie zaświecimy bielizną.

Legginsy sprawdzają się, gdy nasz styl życia jest bardzo intensywny a mimo to, nie chcemy nosić tylko i wyłącznie sportowych ubrań. Ten typ spodni zapewnia nam komfort, przy jednocześnie większej możliwości eksperymentowania ze stylizacjami.

Jak widać, legginsy są ubraniem naprawdę uniwersalnym. Możemy bez obaw założyć je na siłownie, na spacer z psem, na randkę, do pracy, na niezobowiązujące wyjście, na wycieczkę i wiele innych. Co jak co, nie warto z nich rezygnować, tylko dopierać do nich odpowiednią resztę stylizacji. Dłuższe bluzki, tuniki, czy koszule sprawdzą się tutaj idealnie. To już od nas zależy, czy dzięki dodatkom będziemy wyglądały bardziej elegancko, czy też sportowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *