Tregginsy – estetyczniejsza alternatywa dla legginsów

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać co do tego, że legginsy ciągle są niebywale popularne. Niestety, wiele dziewczyn i kobiet staje się ofiarą tej mody, ponieważ te ultraobcisłe spodnie przeznaczone są tylko dla osób o nienagannej figurze – wszelkie mankamenty są przez nie bezlitośnie obnażane, dlatego większe pośladki czy grube uda wyglądają w takich spodniach fatalnie.

Z uwagi na to, że legginsy są bardzo wygodne, wiele kobiet decyduje się je nosić mimo iż obiektywnie nie powinny ze względu na właśnie obfitsze kształty. Nie wygląda to estetycznie, a paniom nie dodaje uroku, tym bardziej, że nawet szczupłe dziewczyny legginsy powinny nosić z dłuższymi bluzkami czy tunikami. Tymczasem mało która stosuje się do tej zasady, co nie wygląda zbyt dobrze i z klasą, a już szczególnie jeśli kształty są obfite, a legginsy – zbyt opięte, nawet jak na nie. Jest jednak dobre rozwiązanie, by zapewnić sobie wygodę, modny wygląd, a przy tym prezentować się dobrze – tregginsy. Czym one są?

Kompromis między legginsami i spodniami

tregginsy, kolor czarnyLegginsy są tak popularne nie tylko dlatego, że są modne, ale przede wszystkim z powodu swej wielkiej wygody. Wykonane z elastycznych materiałów i doskonale dopasowane, nie cisną ani nie krępują ruchów, nic więc dziwnego, że także większe panie wybierają je chętniej niż na przykład obcisłe dżinsy, które trudno kupić ładne w większym rozmiarze czy nawet takowe dostać. Tregginsy są równie wygodne, ale prezentują się ładniej dzięki temu, że wykonane są z grubszych (ale ciągle elastycznych) materiałów. Dzięki temu też można je nosić z każdą bluzką. Doskonałe są też na zimowe miesiące, podczas gdy w legginsach w mrozy jest bardzo zimno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *